Aktualności

Artemide - Eggboard łączy oświetlenie i akustykę

Artemide - Eggboard łączy oświetlenie i akustykę

NOWOŚĆ: EGGBOARD
design Giovanni Giacobone & Massimo Roj

Eggboard łączy oświetlenie i akustykę w wyjątkowo wyrafinowany sposób. Światło wydobywa się spod dźwiękochłonnej powierzchni oprawy, która zwiększa jakość przebywania w pomieszczeniu  z punktu widzenia estetyki, oświetlenia i akustyki. Eggboard jest uosobieniem filozofii Artemide “The Human and Responsible Light”, koncentrując się na ludziach, ich dobrym samopoczuciu oraz ponosząc odpowiedzialność za środowisko naturalne.
Dźwięk jest redukowany dzięki dwóm warstwom poliestru z recyklingu, które są umocnione specjalną powłoką. Z aw 0,80 – 0,85, który spełnia normy DIN EN ISO 11654, to światło akustyczne ma doskonałe wartości absorpcji. W nowoczesnym, otwartym planie pomieszczeń biurowych, takich jak pomieszczenia pracy grupowej, sale konferencyjne i restauracje, w których nie są już stosowane klasyczne sufity, Eggboard zapewnia niezbędną redukcję hałasu w pomieszczeniu.
Dystrybucja światła i wysoce wydajna optyka LED może być łatwo dostosowana do bezpośredniego światła zgodnie z wymaganiami na pojedynczym lub podwójnym biurku, aby zapewnić idealne oświetlenie. Miękkie dolne światło spełnia wszystkie określone standardy w biurach