Master Tech Project – specjaliści w zakresie instalacji PV dla firm

Duża liczba firm działających na rynku elektrycznym i energetycznym to zaleta dla Ciebie jako klienta biznesowego? Z jednej strony – tak, bo daje Ci to duży wybór i szerokie możliwości. Z drugiej – łatwo możesz trafić na firmę, która zawiedzie Twoje oczekiwania pod każdym względem.

Pozwól, że pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję. Szukasz firmy, której będziesz mógł zaufać i której powierzysz kluczowe kwestie związane z bezpieczeństwem energetycznym Twojego przedsiębiorstwa? Nie musisz decydować w ciemno – poznaj nasze przewagi na rynku elektryki i fotowoltaiki: doświadczenie, szeroki zakres usług i wsparcie w znajdowaniu skutecznych, dobrze dopasowanych rozwiązań.

Jak pomożemy Twojej firmie w uzyskaniu maksymalnej efektywności energetycznej?

Zaczynaliśmy od projektowania i wykonywania instalacji elektrycznych i teletechnicznych dla firm. Z czasem przeszliśmy także do projektów i montażu instalacji fotowoltaicznych, ale na tym nie poprzestaliśmy. Nasza oferta cały czas się poszerza. Sprawdź, jakie wsparcie zapewnią Ci nasi specjaliści:

  • Projektowanie i montaż instalacji PV. W ramach usługi otrzymasz pomoc od etapu załatwiania formalności, poprzez wykonanie, aż po odbiór w pełni działającego systemu.
  • Sprzedaż i zakup nadmiaru energii z instalacji OZE. Dzięki współpracy z naszym partnerem Energynat Solutions możemy szybko reagować na bieżące zapotrzebowanie energetyczne w Twojej firmie.
  • Projekty elektryczne i teletechniczne. Zaprojektujemy efektywne, energooszczędne instalacje w Twoim budynku: mieszkalnym, użyteczności publicznej i przemysłowym.
  • Projekty oświetleniowe. Wykonamy audyt, by przyjrzeć się stanowi obecnemu i zaproponujemy zmiany – tak, aby oświetlenie w Twoim budynku było efektowne, przyjazne dla oczu, a przede wszystkim oszczędne.
  • Audyty w zakresie gospodarki energetycznej. Pokażemy Ci, gdzie szukać oszczędności i jak gospodarować energią – bez wyrzeczeń, ale skutecznie.

Przekładamy nasze doświadczenie na korzyści dla klientów

W branży elektrotechnicznej działaliśmy już w 2016 roku – to doświadczenie daje nam przewagę nad firmami, które pojawiły się na rynku znacznie później. Dzięki temu możemy oferować Ci dokładnie sprawdzone rozwiązania, które doskonale działają w innych przedsiębiorstwach produkcyjnych, usługowych czy handlowych.

Nie ograniczamy się jednak do rozwiązań, z których korzystamy od lat. Na bieżąco przyglądamy się temu, co dzieje się w branży instalacji elektrycznych, teletechnicznych, PV i reagujemy na najnowsze trendy. Przykładem takiego podejścia jest współpraca z Energynat Solutions – naszym partnerem handlowym, dzięki któremu możemy oferować sprzedaż energii elektrycznej z OZE i skupowanie od firm jej nadmiaru.

Z kim będziesz współpracować, gdy zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług? Zespół Master Tech Project to specjaliści z kilku dziedzin: elektrotechniki, energetyki, inżynierii środowiska, architektury. Dzięki ich kompetencjom możemy działać wszechstronnie i zapewnić Ci długofalowe wsparcie.

Skontaktuj się z nami już dziś
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji, by podjąć decyzję? Jesteśmy gotowi, by Ci pomóc. Skontaktuj się z nami: wypełnij formularz, napisz na nasz adres e-mail lub zadzwoń. Niezależnie od tego, jaką formę kontaktu wybierzesz, szybko dostarczymy Ci to, czego potrzebujesz: przedstawimy ofertę, wyjaśnimy wątpliwości i odpowiemy na pytania.

MASTER TECH PROJEKT Sp. z o. o.
ul. Cukrowa 63/1b, 71-004 Szczecin

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest MASTER TECH PROJEKT Sp. z o.o., NIP: 8513188674. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.