Konieczność? Oczekiwania klientów? Atut marketingowy? Niezależnie od tego, jaka jest Twoja motywacja, pomożemy Twojej firmie sprostać wymaganiom, jakie stawia przed nią elektromobilność. Poznaj naszą ofertę instalacji stacji ładowania samochodów elektrycznych.

 

Korzyści dla Twojej firmy i… Twoich klientów

Każdego miesiąca w Polsce przybywa nawet kilka tysięcy samochodów elektrycznych. Czy wśród ich właścicieli są Twoi klienci? Oczywiście – i to nie tylko ci obecni, ale również ci potencjalni.

Użytkownicy aut elektrycznych potrzebują infrastruktury – a my możemy sprawić, że znajdą ją u Ciebie! Stacja ładowania samochodów elektrycznych na terenie Twojego obiektu to liczne korzyści:

 • możliwość dodatkowego zarobku – dzięki sprzedaży energii elektrycznej zapewnisz firmie stałe źródło przychodów;
 • przewaga nad konkurencją – klienci coraz chętniej wybierają restauracje czy hotele, w których mogą naładować samochód w trakcie pobytu;
 • gotowe narzędzia marketingowe – możesz zachęcać klientów do korzystania z Twoich usług i oferować im rabaty na ładowanie samochodów;
 • budowanie pozytywnego wizerunku Twojego biznesu – zaprezentujesz się klientom jako innowacyjna, dbająca o środowisko firma.

 

Wyłącznie sprawdzone rozwiązania

Naszym klientom polecamy to, do czego sami jesteśmy w pełni przekonani – stacje ładowania pojazdów elektrycznych firmy GARO Polska Sp. z o.o. To urządzenia wytwarzane w Polsce, zaprojektowane przez światowego lidera w produkcji domowych i publicznych stacji ładowania.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem tej firmy. Zapewniamy nie tylko dobór oraz montaż stacji ładowania pojazdów elektrycznych, ale także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Wejdź z nami do świata elektromobilności

Będziemy w nim dla Ciebie doskonałymi przewodnikami. Od lat działamy w branży OZE i elektroenergetycznej, skupiając się na świadczeniu usług dla firm. Znamy najnowsze rozwiązania, trzymamy rękę na pulsie innowacji. Dzięki temu wiemy, jakie produkty najlepiej sprawdzą się w Twoim obiekcie – wybierzemy stacje ładowania, których potrzebują Twoi klienci i które będą opłacalne dla Twojej firmy.

Zapewniamy:

 • opracowanie koncepcji – wybór miejsca i rodzaju stacji ładowania;
 • dobór urządzeń – stacji ładowania o odpowiedniej mocy i innych parametrach;
 • obsługę formalno-prawną – pomoc w wypełnianiu dokumentów i uzyskiwaniu pozwoleń;
 • montaż – przygotowanie stacji do działania;
 • serwis – pomoc w razie problemów z działaniem stacji ładowania i konieczności naprawy.

 

Wyprzedź konkurencję – zainstaluj z nami stację ładowania samochodów elektrycznych

Prowadzisz hotel, restaurację lub inne często odwiedzane przez zmotoryzowanych klientów miejsce? Poznaj rozwiązania dla swojej firmy. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci możliwości montażu stacji ładowania samochodów elektrycznych na terenie Twojego obiektu. Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Nasza kadra to specjaliści, inżynierowie z długoletnim doświadczeniem

zapraszamy do współpracy
Projektowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Projektowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Projektujemy instalacje dla obiektów o różnym przeznaczeniu: mieszkalnych, przemysłowych czy użyteczności publicznej.

Projekty i montaż instalacji fotowoltaicznych dla firm i rozwiązanie OZE

Projekty i montaż instalacji fotowoltaicznych dla firm i rozwiązanie OZE

Wykonujemy usługi od A do Z: przygotowujemy dokumentację, pomagamy w uzyskaniu decyzji urzędowych i pozwolenia na budowę, wykonujemy montaż oraz przeprowadzamy odbiór techniczny.

Projekty i audyty oświetlenia

Projekty i audyty oświetlenia

Wykonujemy audyty oświetlenia, analizujemy potrzeby firmy i proponujemy rozwiązania, dzięki którym oświetlenie staje się bardziej komfortowe dla oczu, bezpieczniejsze i oszczędne.

Audyty elektryczne i energetyczne

Audyty elektryczne i energetyczne

Pomagamy firmom w transformacji energetycznej: zwiększeniu efektywności i ograniczeniu kosztów zużycia prądu. Przyglądamy się infrastrukturze, wydatkom, zapotrzebowaniu na energię i na tej podstawie proponujemy optymalne rozwiązania.

Sprzedaż energii elektrycznej dla firm

Sprzedaż energii elektrycznej dla firm

Reagujemy na zapotrzebowanie energetyczne firmy. Dostarczamy energię elektryczną w okresach intensywnej działalności i odkupujemy nadmiar energii wyprodukowanej w modułach PV, gdy potrzeby są mniejsze.

Skontaktuj się z nami już dziś
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji, by podjąć decyzję? Jesteśmy gotowi, by Ci pomóc. Skontaktuj się z nami: wypełnij formularz, napisz na nasz adres e-mail lub zadzwoń. Niezależnie od tego, jaką formę kontaktu wybierzesz, szybko dostarczymy Ci to, czego potrzebujesz: przedstawimy ofertę, wyjaśnimy wątpliwości i odpowiemy na pytania.

MASTER TECH PROJEKT Sp. z o. o.
ul. Cukrowa 63/1b, 71-004 Szczecin

  Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest MASTER TECH PROJEKT Sp. z o.o., NIP: 8513188674. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.