Korzystanie z OZE może zapewnić Twojej firmie nie tylko realne oszczędności, lecz także większą elastyczność w zarządzaniu energią. Sprzedaż i zakup energii elektrycznej z OZE to nasza odpowiedź na zmieniające się zapotrzebowanie zakładów przemysłowych, przedsiębiorstw handlowych i usługowych. Sprawdź, jak zadbamy o korzystny bilans energetyczny Twojego biznesu!

 

Swobodny dostęp do rynku zielonej energii dla Twojej firmy

Własna instalacja fotowoltaiczna to cenne źródło zasobów, ale ilość wyprodukowanej ze słońca energii może być czasem niewystarczająca w stosunku do potrzeb Twojej firmy. Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które pozwoli Ci zachować ciągłość pracy zakładu i uniknąć zbędnych kosztów.

Sprawdź, jak działa sprzedaż energii elektrycznej dla firm:

  • ustalamy warunki współpracy – stałe lub elastyczne ceny;
  • podpisujesz z nami prostą, przejrzystą umowę;
  • zgłaszasz nam zapotrzebowanie na dodatkową energię, a my reagujemy szybko i elastycznie;
  • proponujemy sprzedaż według stałej stawki lub po najniższej obowiązującej cenie hurtowej;
  • sprzedaż energii odbywa się płynnie, a Twój zakład może pracować bez przestojów.

 

Odkup nadwyżek energii z OZE – wygeneruj dodatkowy zysk

Bilansowanie energii z OZE działa także w drugą stronę. Jeśli aktualne zapotrzebowanie Twojej firmy jest mniejsze, a warunki pogodowe sprzyjają produkcji prądu ze słońca, nie musisz godzić się na straty.

Odkupimy od Ciebie nadmiar energii na korzystnych warunkach – dzięki temu nie tylko unikniesz kosztów, lecz także zapewnisz sobie dodatkowy zysk. Zadbamy o to, by sprzedać prąd z OZE po wysokich cenach szczytowych lub na podstawie stałej, ustalonej wczesniej stawki.

 

Poznaj naszego partnera w innowacyjnym gospodarowaniu energią

Usługę sprzedaży i odkupu energii elektrycznej z OZE możemy oferować naszym klientom dzięki współpracy z Energynat Solutions. To jeden z liderów rynku OZE w Polsce, skupiający się w swojej działalności na wspieraniu zielonej transformacji energetycznej w firmach.

Jako partner handlowy Energynat Solutions możemy Ci zaoferować elastyczne modele rozliczeniowe, transparentne warunki współpracy i atrakcyjne ceny energii z rynku hurtowego. Skorzystaj z bilansowania energii, które sprawdziło się już u wielu innych firm!

 

Sprawdź nasze inne rozwiązania z zakresu OZE

Sprzedaż i odkup zielonej energii elektrycznej to tylko jedna z naszych propozycji dla firm, które chcą korzystać z OZE. Jeśli dopiero rozważasz wdrożenie fotowoltaiki w swoim zakładzie, skorzystaj z naszych usług.

Przeanalizujemy potrzeby Twojej firmy, przygotujemy projekt, zadbamy o montaż i uruchomienie instalacji PV. Możesz nam powierzyć wszystkie zadania związane z OZE w firmie od A do Z, a my zajmiemy się ich sprawnym wykonaniem.

Nasza kadra to specjaliści, inżynierowie z długoletnim doświadczeniem

zapraszamy do współpracy
Projektowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Projektowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Projektujemy instalacje dla obiektów o różnym przeznaczeniu: mieszkalnych, przemysłowych czy użyteczności publicznej.

Projekty i montaż instalacji fotowoltaicznych dla firm i rozwiązanie OZE

Projekty i montaż instalacji fotowoltaicznych dla firm i rozwiązanie OZE

Wykonujemy usługi od A do Z: przygotowujemy dokumentację, pomagamy w uzyskaniu decyzji urzędowych i pozwolenia na budowę, wykonujemy montaż oraz przeprowadzamy odbiór techniczny.

Projekty i audyty oświetlenia

Projekty i audyty oświetlenia

Wykonujemy audyty oświetlenia, analizujemy potrzeby firmy i proponujemy rozwiązania, dzięki którym oświetlenie staje się bardziej komfortowe dla oczu, bezpieczniejsze i oszczędne.

Audyty elektryczne i energetyczne

Audyty elektryczne i energetyczne

Pomagamy firmom w transformacji energetycznej: zwiększeniu efektywności i ograniczeniu kosztów zużycia prądu. Przyglądamy się infrastrukturze, wydatkom, zapotrzebowaniu na energię i na tej podstawie proponujemy optymalne rozwiązania.

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Pomożemy Twojej firmie sprostać wymaganiom, jakie stawia przed nią elektromobilność. Poznaj naszą ofertę instalacji stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Skontaktuj się z nami już dziś
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji, by podjąć decyzję? Jesteśmy gotowi, by Ci pomóc. Skontaktuj się z nami: wypełnij formularz, napisz na nasz adres e-mail lub zadzwoń. Niezależnie od tego, jaką formę kontaktu wybierzesz, szybko dostarczymy Ci to, czego potrzebujesz: przedstawimy ofertę, wyjaśnimy wątpliwości i odpowiemy na pytania.

MASTER TECH PROJEKT Sp. z o. o.
ul. Cukrowa 63/1b, 71-004 Szczecin

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest MASTER TECH PROJEKT Sp. z o.o., NIP: 8513188674. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.