Oświetlenie w Twoim zakładzie nie spełnia Twoich oczekiwań? Jest mało efektywne, zużywa zbyt dużo energii i nie pasuje do potrzeb firmy? Audyt oświetlenia pomoże w ustaleniu przyczyn takiej sytuacji, a także będzie punktem wyjścia do dalszych działań.

Gdy poznamy Twoje potrzeby, będziemy mogli stworzyć projekt oświetlenia w Twoim budynku – taki, który zapewni komfort wykonywania pracy lub innych aktywności.

 

Audyt oświetlenia – pierwszy krok w stronę efektywności energetycznej

Aby wykonać dobry projekt oświetlenia, nie wystarczą subiektywne odczucia. Przyjrzymy się problemowi dokładnie i z różnych perspektyw. Audyt oświetlenia pozwoli nam znaleźć źródła Twoich strat energii, wskazać miejsca, które powinny być lepiej doświetlone, i stworzyć podstawy do tego, by zaprojektować nowy, energooszczędny i efektywny system.

 

Jakie projekty oświetlenia wykonamy dla Twojej firmy?

Wśród naszych realizacji znajdują się zarówno projekty oświetlenia zewnętrznego, jak i wnętrz budynków.

Sprawdź, jakie zadania możesz nam zlecić:

  • projekty oświetlenia w budynkach mieszkalnych, halach produkcyjnych i obiektach użyteczności publicznej;
  • projekty oświetlenia zewnętrznego – pomagamy doświetlić tereny wokół budynków, przestrzenie wspólne, parkingi i zewnętrzne magazyny;
  • projekty iluminacji budynków – projektujemy oświetlenie tak, by zapewnić przykuwające wzrok efekty na elewacji obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej i zabytków.

 

Efektowne, energooszczędne i efektywne oświetlenie dzięki pomiarom fotometrycznym

Projektując oświetlenie, nigdy nie działamy w ciemno. Nasi specjaliści wykonują zaawansowane obliczenia fotometryczne – badają parametry strumienia świetlnego emitowanego przez wybrane źródła światła.

Takie badania pozwalają nam stwierdzić, jak będzie się rozchodzić światło w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Dzięki temu jesteśmy w stanie optymalnie rozplanować elementy instalacji oświetleniowej, aby uniknąć zacienionych miejsc i zapewnić komfort podczas pracy.

 

My projektujemy, Ty zyskujesz

Jak dobrze zaprojektowany, przemyślany i dostosowany do Twoich potrzeb projekt oświetlenia w budynku firmowym wpłynie na działalność Twojego biznesu? Korzyści nie ograniczają się wyłącznie do oszczędności!

Dzięki audytom i projektom oświetlenia:

  • pracownicy i osoby odwiedzające Twoją firmę będą przebywać w zdrowych, komfortowych warunkach;
  • zmniejszysz koszty eksploatacyjne – zadbamy o to, by proponowane przez nas rozwiązania były przede wszystkim energooszczędne;
  • zwiększysz bezpieczeństwo – badania fotometryczne pozwolą nam wyeliminować z przestrzeni zakładu słabo doświetlone miejsca, w których może dojść do wypadków;
  • budynki Twojej firmy będą się efektownie prezentowały na zewnątrz, co przełoży się na korzyści wizerunkowe.

 

Stawiamy na długofalową współpracę

Audyt i projekt oświetlenia nie muszą być jednorazową usługą. Możesz nam powierzyć także inne kwestie związane z zarządzaniem energią w swojej firmie.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić? Poznaj naszą ofertę audytów energetycznych, modernizacji istniejącej infrastruktury, projektowania instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz innych usług dla firm!

Nasza kadra to specjaliści, inżynierowie z długoletnim doświadczeniem

zapraszamy do współpracy
Projektowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Projektowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Projektujemy instalacje dla obiektów o różnym przeznaczeniu: mieszkalnych, przemysłowych czy użyteczności publicznej.

Projekty i montaż instalacji fotowoltaicznych dla firm i rozwiązanie OZE

Projekty i montaż instalacji fotowoltaicznych dla firm i rozwiązanie OZE

Wykonujemy usługi od A do Z: przygotowujemy dokumentację, pomagamy w uzyskaniu decyzji urzędowych i pozwolenia na budowę, wykonujemy montaż oraz przeprowadzamy odbiór techniczny.

Audyty elektryczne i energetyczne

Audyty elektryczne i energetyczne

Pomagamy firmom w transformacji energetycznej: zwiększeniu efektywności i ograniczeniu kosztów zużycia prądu. Przyglądamy się infrastrukturze, wydatkom, zapotrzebowaniu na energię i na tej podstawie proponujemy optymalne rozwiązania.

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Pomożemy Twojej firmie sprostać wymaganiom, jakie stawia przed nią elektromobilność. Poznaj naszą ofertę instalacji stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Sprzedaż energii elektrycznej dla firm

Sprzedaż energii elektrycznej dla firm

Reagujemy na zapotrzebowanie energetyczne firmy. Dostarczamy energię elektryczną w okresach intensywnej działalności i odkupujemy nadmiar energii wyprodukowanej w modułach PV, gdy potrzeby są mniejsze.

Skontaktuj się z nami już dziś
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji, by podjąć decyzję? Jesteśmy gotowi, by Ci pomóc. Skontaktuj się z nami: wypełnij formularz, napisz na nasz adres e-mail lub zadzwoń. Niezależnie od tego, jaką formę kontaktu wybierzesz, szybko dostarczymy Ci to, czego potrzebujesz: przedstawimy ofertę, wyjaśnimy wątpliwości i odpowiemy na pytania.

MASTER TECH PROJEKT Sp. z o. o.
ul. Cukrowa 63/1b, 71-004 Szczecin

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest MASTER TECH PROJEKT Sp. z o.o., NIP: 8513188674. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.