Inwestycja w fotowoltaikę dla firm? Jeśli chcesz nie tylko oszczędzać, lecz także zarabiać, warto zrobić to jak najszybciej. A gdy już podejmiesz taką decyzję, wybierz wykonawcę, który przeprowadzi Cię przez cały proces od A do Z. Sprawdź, jak pomożemy Ci wykorzystać możliwości, jakie daje energia pozyskiwana ze słońca!

 

Od projektu do odbioru – jak wygląda proces tworzenia instalacji PV dla firm?

Chcemy, by zaprojektowana przez nas instalacja fotowoltaiczna była dokładnie tym, czego potrzebujesz. Współpracę zawsze rozpoczynamy od analizy działalności firmy – jej zapotrzebowania na energię i możliwości finansowych. Nie musisz wiedzieć, czego oczekujesz – zapewnimy Ci doradztwo techniczne i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Projekt instalacji PV obejmuje:

 • zaplanowanie liczby modułów i ich rozmieszczenia na dachu lub gruncie;
 • rozplanowanie okablowania i aparatury zabezpieczającej;
 • szacowaną produkcję energii elektrycznej;
 • sposób montażu modułów.

Przygotowany projekt posłuży nam do wykonania instalacji fotowoltaicznej. W tym etapie biorą udział nasi instalatorzy z doświadczeniem we współpracy z firmami produkcyjnymi, handlowymi i usługowymi.

W ramach współpracy przygotujemy także niezbędną dokumentację techniczną i przeprowadzimy odbiór inwestycji. Uruchomimy instalację PV, tak aby Twoja firma mogła od razu zacząć korzystanie ze wszystkich zalet, jakie daje produkcja energii z promieniowania słonecznego.

Tworzenie instalacji fotowoltaicznej dla firm wymaga dopełnienia większej liczby formalności niż w przypadku domowych mikroinstalacji. Nie pozwolimy, by ten etap stał się dla Ciebie przeszkodą!

W Twoim imieniu zadbamy o takie kwestie jak:

 • wnioskowanie o pozwolenie na budowę;
 • przygotowanie dokumentacji technicznej niezbędnej do uzyskania pozwolenia;
 • uzyskanie wymaganych decyzji urzędowych i warunków technicznych przyłączenia.

 

Zyskaj niezależność i oszczędzaj firmowe zasoby

Inwestując w fotowoltaikę w firmie, zyskujesz jeszcze więcej niż w przypadku budowy domowej instalacji. Przekonaj się, jak taka decyzja wpłynie na rozwój Twojego biznesu:

 • zyskasz większą niezależność od dostawców i dyktowanych przez nich cen;
 • wygenerujesz dodatkowe przychody dzięki sprzedaży nadmiaru energii wyprodukowanej w modułach PV;
 • będziesz budować pozytywny wizerunek firmy, która dba o środowisko i potrafi korzystać z nowych technologii.

 

Nasza specjalność: Twoja firma

Na rynku fotowoltaicznym działa coraz więcej firm, ale większość z nich skupia się na odbiorcach indywidualnych. Jeśli chcesz zainwestować w fotowoltaikę w firmie, kompetencje takich wykonawców mogą być dla Ciebie niewystarczające.

My działamy inaczej – skupiamy się na projektowaniu i wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych dla firm. Dzięki temu dobrze znamy najnowsze trendy i sprawdzone rozwiązania tworzone z myślą o dużych prosumentach. Wykonana przez nas instalacja PV będzie odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie energetyczne Twojej firmy, a także uwzględni plany rozwoju zakładu.

 

Pomożemy Ci podnieść efektywność energetyczną

Od początku działalności stawiamy na długofalowe relacje z klientami. Nasza współpraca nie musi ograniczać się wyłącznie do zaprojektowania i wykonania instalacji PV.

Dzięki współpracy z naszym partnerem handlowym – Energynat Solutions – możemy zaproponować Ci rozwiązanie, które poprawi jakość zarządzania energią w Twoim zakładzie. Oferujemy sprzedaż i odkup energii elektrycznej z OZE – usługę, która będzie odpowiedzią na zmieniające się zapotrzebowanie energetyczne Twojej firmy. Dowiedz się więcej!

Energynat
Jinko
LongiSolar
Sofar
SolarEdge
Sungrow

Nasza kadra to specjaliści, inżynierowie z długoletnim doświadczeniem

zapraszamy do współpracy
Projektowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Projektowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Projektujemy instalacje dla obiektów o różnym przeznaczeniu: mieszkalnych, przemysłowych czy użyteczności publicznej.

Projekty i audyty oświetlenia

Projekty i audyty oświetlenia

Wykonujemy audyty oświetlenia, analizujemy potrzeby firmy i proponujemy rozwiązania, dzięki którym oświetlenie staje się bardziej komfortowe dla oczu, bezpieczniejsze i oszczędne.

Audyty elektryczne i energetyczne

Audyty elektryczne i energetyczne

Pomagamy firmom w transformacji energetycznej: zwiększeniu efektywności i ograniczeniu kosztów zużycia prądu. Przyglądamy się infrastrukturze, wydatkom, zapotrzebowaniu na energię i na tej podstawie proponujemy optymalne rozwiązania.

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Pomożemy Twojej firmie sprostać wymaganiom, jakie stawia przed nią elektromobilność. Poznaj naszą ofertę instalacji stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Sprzedaż energii elektrycznej dla firm

Sprzedaż energii elektrycznej dla firm

Reagujemy na zapotrzebowanie energetyczne firmy. Dostarczamy energię elektryczną w okresach intensywnej działalności i odkupujemy nadmiar energii wyprodukowanej w modułach PV, gdy potrzeby są mniejsze.

Skontaktuj się z nami już dziś
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji, by podjąć decyzję? Jesteśmy gotowi, by Ci pomóc. Skontaktuj się z nami: wypełnij formularz, napisz na nasz adres e-mail lub zadzwoń. Niezależnie od tego, jaką formę kontaktu wybierzesz, szybko dostarczymy Ci to, czego potrzebujesz: przedstawimy ofertę, wyjaśnimy wątpliwości i odpowiemy na pytania.

MASTER TECH PROJEKT Sp. z o. o.
ul. Cukrowa 63/1b, 71-004 Szczecin

  Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest MASTER TECH PROJEKT Sp. z o.o., NIP: 8513188674. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.