Dobrze zaprojektowana instalacja elektryczna lub teletechniczna to taka, o której nie musisz pamiętać na co dzień. Cały system działa sprawnie, bezpiecznie i niezawodnie, a Ty możesz skupić się wyłącznie na kluczowych elementach działalności firmy.

Zaprojektujemy taką instalację dla Ciebie – zadbamy o to, by Twój zakład mógł nie tylko pracować bez przeszkód, lecz także się rozwijać.

 

Jakie instalacje elektryczne i teletechniczne zaprojektujemy dla Twojej firmy?

Specjalizujemy się w projektowaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych dla firm. Współpracujemy z właścicielami budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej, hal produkcyjnych i magazynowych. Jesteśmy przygotowani do realizacji projektów na dużą skalę – dostosujemy proces projektowania do Twoich potrzeb.

Tworzymy projekty:

 • instalacji elektrycznych;
 • instalacji monitoringu CCTV;
 • instalacji domofonowych i wideodomofonowych;
 • sieci komputerowych;
 • systemów sygnalizacji pożaru;
 • systemów kontroli dostępu;
 • systemów zarządzania bezpieczeństwem;
 • systemów alarmowych.

 

Jak wygląda proces projektowania instalacji elektrycznych i teletechnicznych?

To właśnie od projektu zaczyna się tworzenie instalacji elektrycznej lub teletechnicznej. Zanim jednak rozpoczniemy właściwe projektowanie, zawsze staramy się jak najdokładniej poznać potrzeby klienta. Ustalamy aktualne zapotrzebowanie, pytamy o plany rozwoju zakładu i poznajemy specyfikę branży, w której działa firma. Dzięki temu wiesz, że zaprojektowana przez nas instalacja elektryczna lub teletechniczna będzie Ci niezawodnie służyć przez wiele lat.

W ramach współpracy z naszą firmą możesz również liczyć na opracowanie dokumentacji technicznej: schematów i instrukcji. Przygotowany przez nas projekt instalacji elektrycznej lub teletechnicznej będzie gotowy do natychmiastowej realizacji.

 

Instalacja, która zapewni bezpieczeństwo w Twoim budynku

Podczas projektowania instalacji elektrycznych i teletechnicznych wybieramy nowoczesne, funkcjonalne i energooszczędne rozwiązania. Zawsze jednak na pierwszym miejscu stawiamy to, co dla Ciebie najważniejsze: bezpieczeństwo.

Zaprojektowana dla Twojej firmy instalacja będzie zabezpieczona przed wszystkim, co może negatywnie wpłynąć na funkcjonowanie zakładu, a także na zdrowie i życie pracowników.

Wykorzystujemy rozwiązania chroniące przed:

 • przeciążeniami;
 • prądami zwarciowymi;
 • przerwami w zasilaniu;
 • pożarem.

 

Zespół gotowy na wyzwania i rozwiązywanie problemów

Projektowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych to umiejętność, która jest połączeniem wiedzy fachowej i doświadczenia wynikającego z praktyki. W naszym zespole pracują inżynierowie z wykształceniem elektrotechnicznym, specjalizujący się w projektach dla firm.

Tacy specjaliści zarówno zapewnią Ci obsługę na wysokim poziomie technicznym, jak i zaproponują nowoczesne rozwiązania, które pomogą Ci efektywnie wykorzystywać energię w budynku.

 

Projekt instalacji – najlepszy wstęp do długofalowej współpracy

Działamy tak, by budować z naszymi klientami długofalowe relacje. Zadbamy o to, by nie pozostawić Cię samemu z żadną z ważnych kwestii związanych z zarządzeniem energią w firmie.

Zajmujemy się nie tylko projektowaniem nowych instalacji elektrycznych i teletechnicznych, ale także:

 • wprowadzaniem zmian w istniejącej infrastrukturze elektrycznej;
 • wykonywaniem audytów energetycznych i elektrycznych;
 • sprzedażą energii elektrycznej z OZE dla firm;

przeprowadzaniem audytów oświetlenia, projektowaniem i wykonywaniem instalacji oświetleniowych.

Nasza kadra to specjaliści, inżynierowie z długoletnim doświadczeniem

zapraszamy do współpracy
Projekty i montaż instalacji fotowoltaicznych dla firm i rozwiązanie OZE

Projekty i montaż instalacji fotowoltaicznych dla firm i rozwiązanie OZE

Wykonujemy usługi od A do Z: przygotowujemy dokumentację, pomagamy w uzyskaniu decyzji urzędowych i pozwolenia na budowę, wykonujemy montaż oraz przeprowadzamy odbiór techniczny.

Projekty i audyty oświetlenia

Projekty i audyty oświetlenia

Wykonujemy audyty oświetlenia, analizujemy potrzeby firmy i proponujemy rozwiązania, dzięki którym oświetlenie staje się bardziej komfortowe dla oczu, bezpieczniejsze i oszczędne.

Audyty elektryczne i energetyczne

Audyty elektryczne i energetyczne

Pomagamy firmom w transformacji energetycznej: zwiększeniu efektywności i ograniczeniu kosztów zużycia prądu. Przyglądamy się infrastrukturze, wydatkom, zapotrzebowaniu na energię i na tej podstawie proponujemy optymalne rozwiązania.

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Pomożemy Twojej firmie sprostać wymaganiom, jakie stawia przed nią elektromobilność. Poznaj naszą ofertę instalacji stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Sprzedaż energii elektrycznej dla firm

Sprzedaż energii elektrycznej dla firm

Reagujemy na zapotrzebowanie energetyczne firmy. Dostarczamy energię elektryczną w okresach intensywnej działalności i odkupujemy nadmiar energii wyprodukowanej w modułach PV, gdy potrzeby są mniejsze.

Skontaktuj się z nami już dziś
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji, by podjąć decyzję? Jesteśmy gotowi, by Ci pomóc. Skontaktuj się z nami: wypełnij formularz, napisz na nasz adres e-mail lub zadzwoń. Niezależnie od tego, jaką formę kontaktu wybierzesz, szybko dostarczymy Ci to, czego potrzebujesz: przedstawimy ofertę, wyjaśnimy wątpliwości i odpowiemy na pytania.

MASTER TECH PROJEKT Sp. z o. o.
ul. Cukrowa 63/1b, 71-004 Szczecin

  Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest MASTER TECH PROJEKT Sp. z o.o., NIP: 8513188674. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.